Kohtla-Järve kultuurikeskuses tehti kokkuvõtteid Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud fotovõistlusest "Kirde-Eesti noorte foto 2017", millest oli võimalik osa võtta kõigil.

Me saame uhkusega välja tuua, et kolmel Jõhvi Gümnaasiumi õpilasel õnnestus sealt korjata magusaimad kirsid!

Peaauhinna pälvis Kevin Marcus Peepmaa (11.a) nominatsioonis "Eesti 100"

Foto autor Kevin Marcus Peepmaa. Leib ja piim on olnud eestlaste toidulaual läbi aegade. Fotol on kujutatud eelmise sajandi algusele tüüpiline söögituba ja käesoleva aja tehnoloogiliste tippsaavutuste hulka kuuluv iPhone, siduvaks elemendiks on leib ja piim.

Peaauhinnad pälvis ka Allan Vool nominatsioonides 11.a "Koolielu mured ja rõõmud" ning "Laste ja noorte kultuuriaasta"

Foto Autor Allan Vool "Koolielu mured ja rõõmud"

Foto autor Allan Vool "Laste ja noorte kultuuriaasta"

Eripreemia pälvis Madis Merioja 11.b, kes saatis võistlusele loodusteemaliste makrofotode seeria.

Palju õnne tublidele õpilastele!

Innukat osavõttu ka edaspidi!