28. - 29. augustil toimub Jõhvi Gümnaasiumi 10.-12. lennu (klassi) õpilastele suvelaager Peipsi järve ääres Remniku õppe- ja puhkekeskuses. Laagris osalemine - toitlustus, majutus ja transport (Jõhvi-Remniku-Jõhvi) on JG õpilastele tasuta.

REGISTREERIMINE laagrisse kuni 20.08.2016
(Kui pärast registreerimist selgub, et osaleda ei ole võimalik, tuleb kindlasti registreering tühistada - vt kontakte allpool)

Suvelaagris teeme olulise sissejuhatuse kooliaastasse - tutvustame kooli õppetöö korraldust ja õppeaineid, tutvume koolikaaslaste ja õpetajatega, lisaks toimuvad erinevad vabaaja tegevused.

Väljasõit 28. augustil Jõhvi Kontserdimaja parklast kell 10:00
NB! Kaasas peab olema lapsevanema nõusoleku leht.

Laagrisse võta kaasa:

- ilmastikule vastavad ja vabaaja tegevusteks sobilikud riided ning jalanõud (võta ka varuriided ja -jalatsid);

- isiklikud pesemistarbed ja käterätik;

- peakate;

- spordiriided ja -jalatsid;

- ujumisriided, rannarätik ja plätud;

- sääsetõrjevahend, päikesekaitsekreem;

- vajadusel rohud;

- taskuraha (laagris on osalise ajaga avatud puhvet);

- hea tuju.

Palume arvestada sellega, et laagri territooriumil wifit ei ole ning mobiiltelefonid võivad lülituda ümber vene võrgule. Soovitame andmeside välja lülitada. Laagris on sülearvutid, tahvelarvutid ja muud tehnilised vahendid üleliigsed ning need palume jätta koju! Kõikide kaasa võetud isiklike asjade eest vastutate ise. Kaasa ei tohi kindlasti võtta alkohoolseid jooke, tubakatooteid, narkootilisi aineid jms. Laagri reegleid peab järgima ka täisealine!

Jõhvi tagasi jõuame 29. augustil kell ~21:00/22:00.

Küsimuste korral võta julgelt ühendust (al 21.08.):

Kadri Kivirand, 39 29 717; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Alissa Linter, 39 29 717; See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Rahastaja:
Haridus- ja Teadusministeerium