KES?

MIS, KUS, MILLAL?

OTSE JA AUSALT

 

 

MEO meeskond:

Artjom Konkin

Jevgeni Pissarev

Renat Pissarev

2016/17. õppeaasta 

 

 

07.-09.10.2016 

Ida-Virumaa regionaalne 

hackathon TeamLab@IdaViru

 

 

 

Skype premeeris eesti keele õppemängu MEO noori leiutajaid võimalusega töötada täispäeva Skype Tallinna kontoris

 

Meeskond:

Jasper Käänik

Daniel Proode

Kain-Theodor Merilai

Karl Martin Uustalu

Emily Zavatski

Koit Kõrgnurm

Liisa Jakovleva

Osalejad/näitlejad:
Karlen Avakyan

Richard Vallimäe

Tiiu Hallik

Kevin Suurmägi

 

 

Võit Ida-Viru gümnasistide videokonkursil "Targalt tulevikku 2016" tööga

Tulevase eriala valimine: järgida unistusi või rahavoogusid?“

Auhinnaks osalemine EP noorteprojektis Euroscola, Strasbourgis

Aleksandra Neroznikova

Matthias Männik

2016. a kodanikupäeva viktoriinis III koht

Vastuvõtt 20.12.2016 Riigikogus

 

Õp Priit Hänni

Laureaadid:

Mark Gerassimenko
Valeria Bessedina

 

Veel osalesid:

Darja Predbannikova

Viktoria Prodanova

Marta Gromtsev

Ekaterina Pojarkova

Ritšard Kurilov

Anastassia Gavrina

2016. a rahvusvaheline olümpiaad 

"Знатоки русского языка"

Korraldaja: ФПКП РКИ

Üle 2000 osaleja erinevatest riikidest (Aserbaidžaan, Gruusia, Kõrgõztan, Läti, Leedu, Eesti, Armeenia, Valgevene, Moldova, Kasahstan)

 

Õp Irina Jekimenko

Elina Bratšun

Eripreemia 
24.11.2016 etluskonkursi "Koidulauliku valgel" eelvoor Kohtla-Järve Järve Gümnaasiumis

 Palju õnne!

Arina Dovlatova

Äli Väljaotsa

Aleksandra Neroznikova

Karl Kaarlõp

Britta Signi Merirand

24.11.2016 Euroopa Komisjoni poolt korraldatud üleeuroopaline tõlkevõistlus Juvenes Translatores

õp Julia Makarova, Gustavo Rodrigues

Mark Gerassimenko - üldarvestuses I koht

 

JG võistkonnad: üldarvestuses II koht

I võistkond: Mark Gerassimenko, Janika Smolentseva, Andrei Senitškin ja Julija Zõkina

II võistkond: Ksenia Krivorukova, Ilja Boitšuk, Siim Prave ja Koit Kõrgnurm

03.12.2016 ülevirumaaline matemaatikaülesannete lahendamise võistlus Jõhvi Põhikoolis

 

Matemaatika õpetajad Külli Kallas, Virve Rääsk, Maarika Uudeküll, Marina Morozova ja Olga Anisimova

1. koht 
Mark Gerassimenko

2. koht
Siim Prave

3. koht
Darja Predbannikova

5. koht

Tanel-Kert Visnapuu 

6. koht

Karl Kaarlõp

7. koht
Kalev Kuusik 

 

10.12.2016, Jõhvis
Geograafiaolümpiaadi piirkondlik voor

Gümnaasiumiastmes kokku 7 osalejat kahest koolist.

 

õp. Ene Sokman

24. koht matemaatika lõppvõistluses:
Mark Gerassimenko
20. koht kolme ala kokkuvõttes:
Mark Gerassimenko

Ida-Viru koolide meeskonnas JG-st:
Mark Gerassimenko
Janika Smolentseva
Dmitri Školin
Julia Zõkina

12.-13.01.2017, Tartus
52. Viie Kooli Võistlus

Ida-Viru koolide ühisvõistkond saavutas kolme ala kokkuvõttes 4. koha ja matemaatika lõppvõistluse üldarvestuses 4. koha.

Viie Kooli Võistlusel osalevad Viljandi Gümnaasium, Nõo Reaalgümnaasium, Hugo Treffneri Gümnaasium, Miina Härma Gümnaasium, Tamme Gümnaasium ning Ida-Virumaa koolide ühisvõistkond (Ahtme Gümnaasium, Kohtla-Järve Järve Gümnaasium, Kohtla-Järve Vene Gümnaasium ja Jõhvi Gümnaasium).
Võistlusel osales kokku 114 õpilast.
Võisteldakse matemaatikas, füüsikas ja keemias.

 

Aitäh Viru Keemia Grupp AS´ile!

Dmitri Školin

21.01.2017, Jõhvis

Keemiaolümpiaadi piirkondlik voor

Gümnaasiumiastmes kokku 1 osaleja ühest koolist.

 

õp. Kristelle Kaarmaa

1. koht

Kairit Siilak

27.01.2017, Jõhvis
Saksa keele olümpiaadi piirkondlik voor

 

 

Gümnaasiumiastmes kokku 7 osalejat 5-st koolist.

 

"Olümpiaadile olid kutsutud Ida-Virumaa koolide õpilased. Riiklikusse vooru pääsemiseks pidi saama vähemalt 32 punkti 40-st. Kairit sai edukalt hakkama kõigi ülesannetega ning saavutas 1. koha, pääsedes lõppvooru Tallinnas.
Soovime talle edu!"

 

õp. Galina Kolganova


1. koht
Siim Prave

 

16. koht
Sando Maksimov

27.01.2017, Jõhvis

Inglise keele olümpiaadi piirkondlik voor

Gümnaasiumiastmes kokku 26 osalejat 13-st koolist.

 

õp. Valentina Porri, Gustavo Rodrigues

1. koht

Mark Gerassimenko

2. koht

Janika Smolentseva

3. koht

Aleksei Kolesnikov

4.-5. koht

Julija Zõkina ja Ritšard Kurilov

28.01.2017, Jõhvis

Füüsikaolümpiaadi piirkondlik voor

Gümnaasiumiastmes kokku 5 osalejat ühest koolist.

 

õp. Rita Genno

1. koht

Siim Prave

4. koht

Karl Kaarlõp

6. koht

Daniel Proode

12.-13. koht

Emily Zavatski

15. koht

Marleen Dietrich

30.01.2017, Jõhvis
Emakeele olümpiaadi piirkondlik voor

Gümnaasiumiastmes kokku 16 osalejat 7-st koolist.

 

õp. Dea Proode

1. koht

Dmitri Školin

2.-3. koht

Daniil Valme

Tiiu Hallik

4. koht

Koit Kõrgnurm

04.02.2017, Jõhvis
Bioloogiaolümpiaadi piirkondlik voor

Gümnaasiumiastmes kokku 4 osalejat ühest koolist

 

õp. Liina Kollo

10. klassid

1. koht
Julija Zõkina

3. koht
Jegor Suzopov
4.-5. koht
Sergei Bolohhov
Kalev Kuusik
6.-7. koht
Ivan Putškov

Ilja Boitšuk
8. koht
Kristjan Aun

07.02.2017, Jõhvis
Matemaatikaolümpiaadi piirkondlik voor

10. klasside arvestuses 8 osalejat kahest koolist

 

õp. Olga Anisimova, Külli Kallas, Marina Morozova

11. klassid

2. koht

Janika Smolentseva

3. koht

Siim Prave

5.-6. koht

Darja Predbannikova

Karina Jefimova

7.-10. koht

Aleksandr Špakovs

Serafima Amerhanova

11.-13. koht

Tanel Tsirp

Karl Kaarlõp

14. koht

Anna Agejeva

07.02.2017, Jõhvis
Matemaatikaolümpiaadi piirkondlik voor

11. klasside arvestuses 14 õpilast kolmest koolist

 

õp. Marina Morozova, Virve Rääsk, Külli Kallas

12. klassid

1. koht

Mark Gerassimenko

2. koht

Ritšard Kurilov

3. koht

Dmitri Školin

4. koht

Karlen Avakyan

07.02.2017, Jõhvis
Matemaatikaolümpiaadi piirkondlik voor

12. klasside arvestuses 4 õpilast ühest koolist

 

õp. Marina Morozova, Maarika Uudeküll

1. koht

Mark Gerassimenko

10.02.2017, elektrooniline

Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkondlik voor

Gümnaasiumiastmes osales elektroonilises eelvoorus üle Eesti kokku 465 õpilast. Lõppvooru pääses 30 parimat.

 

õp Priit Hänni

3. koht
Koit Kõrgnurm

16.02.2017
suusavõistlus Alutaguse Noorte Mängud,
5. kilomeetrine ühisstardiga sõit

õp. Priit Palmet

1. kat. «Орфографическая зоркость и пунктуационная грамотность»

1. koht 9.-10. klasside arvestuses:

Julija Zõkina

1. koht 11.-12. klasside arvestuses:

Mark Gerassimenko

 

2. kat.

«Литературно-географическая викторина»

võistkondlik 1. koht

Marta Gromtsev

Mark Gerassimenko

Darja Predbannikova

Valeria Bessedina

Viktoria Prodanova

Stefan Kuzmin 

20.02.2017, Sillamäel

Regionaalne vene keele ja kirjanduse olümpiaad

õp Irina Jekimenko, Dina Sujarova

2. koht
Võistkond:
Siim Prave,
Karl Kaarlõp,
Martin Jagodin, Rasmus Rebban

28.02.2017, Jõhvis
Spordimälumäng "Bumerang", maakondlik etapp

õp. Priit Palmet

11. klassid


1.koht

Darja Predbannikova

02.03.2017, Sillamäe

Eesti keele kui teise keele olümpiaad

10.-12. klasside olümpiaad

11. klasside arvestuses 17 osalejat.

 

õp. Ulvi Vilumets

B1
1. koht

Mileen Arbma

 

B2

1. koht

Serafima Amerhanova

2. koht

Emilia Trejer

4. koht

Viktoria Juhkov

03.03.2017
Vene keele kui võõrkeele olümpiaad, piirkondlik voor

10.-12. klasside arvestuses B1-tasemel üks osaleja ühest koolist, B2-tasemel neli osalejat kahest koolist.

 

õp Maria Derbneva, Dina Sujarova

3. koht

Kristiina Juuse

4. koht

Äli Väljaotsa

5. koht

Anna Agejeva

04.03.2017, Jõhvis

Kunstiolümpiaad, piirkondlik voor

10.-12. klasside arvestuses 5 osalejat kolmest koolist

 

õp Tairi Karafin

57. koht

Dmitri Školin

04.-05.03.2017

Bioloogiaolümpiaad, gümnaasiumiastme lõppvoor (vabariiklik)

õp Liina Kollo

10. klassid

2. koht

Kristjan Aun

10.03.2017, Kohtla-Järvel

Ida-Virumaa üldhariduskoolide 8.-9. ja 10.-11. klasside inglise keele olümpiaad

10. klasside arvestuses 11 osalejat 11-st koolist

õp. Gustavo Rodrigues

4. koht

Deniss Vender 12.Bv
Roman Urbanovits 12.Av
Diana Seppenin 12.Bv
Elisaveta Komissarova 12.Bv
Monika Guskova 10.f
Anna Ivanova 10.f

10.-11.03.2017, Viljandis

Sadolin Cup 2017 Võrkpallivõistlus

õp. Priit Palmet, Natalja Šabartšina

1. koht

Mark Gerassimenko

11.03.2017, Kohtla-Järvel

Majandusolümpiaad, piirkondlik voor

10.-12. klasside arvestuses 15 osalejat 6-st koolist.

 

õp. Marina Morozova

Alina Nikolajeva Helerin Mölder

12.03.2017, Kohtla-Järvel

Viru Laul

õp. Tanja Elken

Inglisekeelne kõne

3. koht

Karina Matjuhhina

14.03.2017, Narvas

TÜ Narva Kolledži traditsiooniline spontaanse kõne võistlus

36 osalejat Narvast ja Jõhvist.

Võistlus toimus kolmes kategoorias - kõne eesti või vene keeles võõrkeelena või kõne inglise keeles. 

 

õp. Valentina Porri

1. koht

Mark Gerassimenko

25.03.2017, Tartus

Ühiskonnaõpetuse olümpiaad, vabariiklik lõppvoor

Gümnaasiumiastmes 28 lõppvooru kutsutud õpilast üle Eesti.

 

õp. Priit Hänni

B1-tase

1. koht

Mileen Arbma

 

B2-tase

3. koht

Emilia Trejer

4. koht

Serafima Amerhanova

28.03.2017, Tallinnas

Vene keele kui võõrkeele olümpiaad, vabariiklik lõppvoor

Vene keele B2-tase: 18 lõppvooru kutsutud õpilast üle Eesti.

Vene keele B1-tase: 12 lõppvooru kutsutud õpilast üle Eesti.


õp. Maria Derbneva

11. koht

Siim Prave

31.03.2017, Tallinnas

Inglise keele olümpiaad, vabariiklik lõppvoor

Lõppvoorus osales 16 õpilast üle Eesti.

 

õp. Valentina Porri

10. koht

Kairit Siilak

31.03.2017, Tallinnas

Saksa keele olümpiaad, vabariiklik lõppvoor

Lõppvoorus osales 19 õpilast üle Eesti.

 

õp. Galina Kolganova

Puitraami laureaat e

3. preemia

Milena Suslova

 

Osalesid veel:

Katrin Puusepp
Areana Tischler
Allan Setškov
Karl Gerhard Kottise
Aleksandr Vilinski

31.03.2017, Kohtla-Järvel

Ida-Virumaa noorte kunstiturniir 2017

õp. Tairi Karafin ja Olga Link

2. koht

Darja Predbannikova

03.04.2017, Tallinnas

Eesti keel võõrkeelena olümpiaad, vabariiklik lõppvoor

11.-12. klasside arvestuses osales lõppvoorus 9 õpilast üle Eesti.

 

õp. Ulvi Vilumets

1. koht

Marta Gromtsev

08.04.2017, Jõhvis

Тотальный диктант в Йыхви

200 osalejat Ida-Virumaalt vanuses 11-91 a.

JG Noorte Meeste koor

08.-09.04.2017, Tartus

Laulupeo "Mina jään" II eelproov

Edasipääs laulupeole.

 

Juhendajad: Hirvo Surva, Tanja Elken

16. koht

Mark Gerassimenko

08.-09.04.2017 Tartus

Matemaatikaolümpiaad, vabariiklik lõppvoor

12. klasside arvestuses osales lõppvoorus 25 õpilast.

 

õp. Marina Morozova 

1. koht

Mark Gerassimenko

13.04.2017,  Tallinnas

Majandusolümpiaad, vabariiklik lõppvoor

10.-12. klasside arvestuses osales lõppvoorus 41 õpilast üle Eesti.

 

õp. Marina Morozova

53. koht

Mark Gerassimenko

15.-16.04.2017, Tartus

Füüsikaolümpiaad, vabariiklik lõppvoor

Gümnaasiumiarvestuses osales lõppvoorus 62 õpilast üle Eesti.

 

õp. Rita Genno

16-19 a vanuserühm,

elektrooniline tantsumuusika

1. koht
Kain-Theodor Merilai

"Fantasy"

 

Osalesid veel:

Andrei Krjukov

Vladislav Samsonov

27.04.2017, Tallinn

4. Digitaalse heliloomingu konkurss

Korraldaja: Tallinna Ülikooli Balti filmi, meedia, kunstide ja kommunikatsiooni instituut.

õp. Tanja Elken