KONTAKT:

 

Jõhvi Gümnaasium

Reg. nr 75038641

Aadress: Hariduse 5B, Jõhvi 41534

Telefon: (+372) 392 9720

E-post: kool[at]johvi.edu.ee

 

Koolimaja lahtiolekuajad:

õppetöö ajal E-R 08:00-17:00
koolivaheaegadel (jälgi täpsemat infot kodulehel) E-R 08:30-15:30

 

---

 

DIREKTORI VASTUVÕTUAJAD:

NB! Palume eelnevalt registreeruda kool[at]johvi.edu.ee

/.../

 

---

 

Riiklikku järelevalvet kooli õppe- ja kasvatustegevuse üle teostab:

HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM

Ida piirkonna eksperdi kontaktandmed:

Anastassia Vrabi, Anastassia.Vrabi[at]hm.ee, tel 5687 6469 

 

Järelevalve korraldamisest loe lisainfot SIIT.

 

--- 

Meie JG-s usume:

Faber est suae quisque fortunae

Iga inimene on oma tuleviku looja

Appius Claudius Caecus (340– 273 eKR)

 

JG VISIOON: Meie unistus

Meie õppija ja õpetaja on inimlik, loov ja tark.

 

Meie koolis on väärtustatud ja õpivad kõik - leiame võimekuse, anname teadmised ja loome tingimused vaba ja vastutustundliku ning eetilise inimese kujunemiseks. See kõik aitab inimesel olla õnnelik oma tuleviku looja.

 

JG MISSIOON: Kuidas unistuse teoks teeme

Pakume koostöös kodu ja kogukonnaga innustavat, arendavat ja turvalist koolikeskkonda, kus iga inimene on väärtustatud ning areneb parema iseenda, Eesti ja maailma loomiseks.

 

Kool on inspireeriv ja arengut toetav: hoone ja sisustus modernne, õpetajad pädevad ja pühendunud, õpe sisukas, põnev ja eluline.

 

Miks RIIGIGÜMNAASIUM?

 

Sest KOOS suudame rohkem - ühine võrgustik annab juurde kvaliteedile ja aitab olla tõhusam. Riigigümnaasiumid tuginevad ühisele kvaliteedikokkuleppele ja tegutsevad Haridusministeeriumi haldusalas. Loe lähemalt riigigümnaasiumitest SIIT

 

Miks JÕHVI?

 

Ida-Virumaad võib julgelt nimetada AVASTAMATA PÄRLIKS Eesti maakondade seas. Siin on kaunis loodus, arenenud tööstus ja soojad inimesed. Jõhvis on uhke kontserdimaja,  riikliku tähtsusega administratiiv-struktuure ja piirkonna tõmbekeskuseks kujundavaid kaubanduskeskusi. 

 

Miks ERILINE?

 

Meie riigigümnaasium on ESIMENE KOGU VIRUMAAL. Euroopa Liidu abiga rajatud modernses, jaapanilikult minimalistlik ja ümarast vormist inspireeritud 540 õpilast mahutavas koolihoones õpivad noored 10. – 12. klassini. See annab koolile ka teistsuguse vaimu - tegu on inimeseks kasvamise ja eluks ettevalmistamisega.

 

USUME, et arenguks parim on õhkkond, kus toetatakse INIMLIKKUSE, TARKUSE ja LOOVUSE arengut, õpetaja on  toetavaks MENTORIKS, innustavaks INSPIRAATORIKS ja usaldusväärseks PARTNERIKS. Ainekavade olulisteks märksõnadeks on slaavi ja idamaade kultuur, disain ning ettevõtlikkus. Õpetamise võtete ja koolielu korraldusega arendame õpilases  oskust olla ISE OMA ELU ARHITEKT, mis peegeldub ka kooli motos, sisseseades, õppe ja huvitegevuses.

 

Riigigümnaasiumis on võimalik õppida õppekava järgi, mis on 100% eesti keeles või 60% eesti keeles ja 40% vene keeles - siin õpivad koos eesti ja vene keelt kõnelevad lapsed, kes tõestavad sellega nii endale kui maailmale, et erinevus rikastab.